SWE-7 jõudis korvpalli karikasarjas järgmisesse ringi

SWE-7 jõudis korvpalli karikasarjas järgmisesse ringi

 

Saaremaa korvpallimeeskond SWE-7 võitis Tallinna Hansapanga võistkonda 64 : 55 ja jõudis sellega Eesti meeste korvpalli karikavõistlustel 1/16 finaali, kus tuleb vastu astuda meistriliigas mängivale BC Piritale.

Kahe mängu kokkuvõttes suutis SWE-7 Hansapanga alistada 12 punktiga, kuna kodus oli võetud kolmepunktiline võit. Tallinnas toimunud korduskohtumises võitis SWE-7 esimese poolaja koguni 43 : 16 ning kogu mängu 64 : 55.

Treener Marko Oolu sõnul tõi võidu hästi toiminud kaitse ning väga hea visketabavus. Tegime esimesest mängust, kus ei saadud alguses kaitset tööle, omad järeldused, ütles Ool. Lõpuks üheksapunktiliseks kahanenud edu kohta kinnitas treener, et olukord oli siiski kogu aeg kontrolli all ja mehed ennast lõdvaks ei lasknud.

Teisipäeval tuleb SWE-7-l kodusaalis vastu astuda meistriliigas mängivale BC Piritale. Eesootava mängu suhtes oli treener optimistlik. „Meil on sealt ainult võita, kaotada pole midagi,” rääkis Ool, kelle sõnul on hea, et saab mängule vastu minna pingevabalt. „Nad on ikkagi meistriliiga võistkond ja tase on hoopis midagi muud,” kinnitas Ool.

Tema sõnul otsustab mängutulemuse kindlasti ka see, kui palju suudetakse tabada mängueelseid kolmepunktiviskeid. Vastavalt juhendile on saarlastel kasutada 9 kolmepunktiviset, mida asub sooritama kolm mängijat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)