Kärla vald jagab välja kuus stipendiumi

Kärla vallavolikogu kultuuri- ja hariduskomisjon ootab kandidaate Peeter Südda nimelisele haridus- ja kultuuristipendiumile, Peeter Süda nimelisele muusikastipendiumile, Suure Tõllu nimelisele spordistipendiumile ning Kärla valla kolmele noortestipendiumile, mille pälvivad hea õppur, aktiivne noor ja hea sportlane.

Kärla valla stipendiumid (á 5000 krooni) määratakse väljapaistva tegevuse eest hariduse, kultuuri või spordi edendamisel Kärla vallas tegutsevale isikule või kollektiivile. Noortestipendiumid (á 2500 krooni) antakse välja Kärla valla noortele vanuses kuni 19 aastat või noorte kollektiivile.

Kandidaate on võimalik esitada 30. septembrini. Ettepanekud koos selgitusega, miks just see inimene või kollektiiv tunnustust väärib, viia või saata vallasekretärile aadressil Pargi 1, Kärla vald. Täpsem info veebiaadressil vald@karlavald.ee Stipendiumid antakse üle valla lipupäeval, 6. detsembril.

Möödunud aastal said Kärla valla stipendiumid Aare Liiv, Marvi Vallaste, Kärla valla võrkpallimeeskond, Teele Raun, Kärla noorte rahvatantsurühm ja Viljar Uljas.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 21 korda, sh täna 1)