Limpa perepäev ja Väike Väle Velo Valjalas (1)

Laupäeval toimus juba kolmandat korda Valjala Väike Väle Velo ehk võistlust ja sporti täis perepäev ratastel. Enne tõsise lasteaia- ja koolitöö algust said perepäeval vastastikku mõõtu võtta kõik rattasõiduhuvilised lapsed ja nende vanemad ning vanavanemadki. Eraldi võistlus oli ka nendele väikestele võistlejatele, kes alles kärus – kärul ka ju rattad all!

Peale võistluste oli kavas loterii, fotoviktoriin ja üllatuseks tsiklimeeste külaskäik. Lapsed kohtusid oma vana hea suure kollase tuttava Limpaga. Selgus, et nii mõnigi laps oli aastaga pikemaks ja paksemaks kasvanud, ka kartust Limpa ees oli vähem – ta ju selline lõbus sell. Külas käis veel Lõvi Leo, kes rääkis jalgratta ja mopeediga turvalisest liiklemisest. Kohaletulnuid tervitas riigikogulane, Isamaa ja Res Publica Liidu esimees Mart Laar.

Kohalikud Eesti Reformierakonna liikmed jagasid lastele õhupalle. Kõik osalejad said kleepsud ja limpsid ning lisaks jagati palju auhindu.
Perepäevast on saanud oodatud traditsioon, millest järjest rohkem ja suurema perega osa võetakse. Ehe näide on Raimo ja Maila Kaldi pere, kes tänavu pälvisid rohke ja aktiivse osavõtu eest üllatustordi.

Meil oli palju abilisi ja toetajaid, keda siinkohal tahaks tänada: Valjala vallavalitsus, Valjala söödatehas, Saare maavalitsus, Valjala spordiklubi, AS A Le Coq ja tädi Moonika, Ene ja Toomas Kask, Keito Roolaht, Siiri Saar, Anne Auväärt ja tema poeg koos motikasõpradega, kogu Valjala lasteaia töökas kollektiiv, Kersti Rosin, Ahto Tüür, Kalev Kobin, Jaanus Mägi, Mait Lember ja Helina Mäekivi, Eesti politsei.

Loteriisse andsid oma panuse Valjala vallavalitsus, Kuressaare ametikool, Valjala Sepad, GoodKaarma OÜ, Sille Lapp, Anneli Saar, Ly Põlluäär, Tea Pajula, Ene Kask, Malle Kukk, Liisbeti rõivapood ja Helina Mäekivi.
Oli tore näha rõõmsaid nägusid, kohtumiseni aasta pärast!

Sille (Limpa) Lapp

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 40 korda, sh täna 1)