Salava ootab pilte mereandidest

Peatselt hakkab lähenema merekultuuriseltsi Salava väljakuulutatud järjekordse fotokonkursi lõpptähtaeg – 1. november 2007.

Seega on paras hetk tuletada meelde meie fotovõistluse tingimusi. Pildistada võib kõike huvipakkuvat, mida meri kaldale toob, mida on merest saada, kuidas tänapäeval kalapüük käib jne.

Osaleda võivad kõik, kes on pildistanud oma objekte 21. sajandil ning esitavad pildid paberkandjal ettenähtud tähtajaks. Ühelt autorilt võib olla kuni 15 pilti või kuni 3 fotoseeriat (3–10 pilti seerias). Konkursile esitatud fotod (10×15) jäävad korraldajale ja arhiveeritakse.

Fotode saatmisega annab osaleja nõusoleku oma fotode avaldamiseks näitusel ja vajadusel ka pressis näitusega seotud artiklite juures. Fotode taha või lisalehele tuleb kirjutada pildi pealkiri või objekti nimetus, pildistamise aeg ja autori andmed (nimi, vanus, elukoht, kontakttelefon või meiliaadress).

Kuna on tegemist konkursiga, toimub meil ka pidulik lõpuüritus ja parimate fotode autorid saavad Salavalt väiksed meened.
Fotod tuleb anda seltsi juhatuse liikmete kätte (Kalju Eerik, Tiina Ojala, Helje Vaher, Urve Vakker) või saata aadressil: Salava merekultuuriselts, Lümanda, Saaremaa 93301; info tel 5344 3956, urvevakker@hot.ee

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)