Pohlak lubab FC Kuressaarest teha Eesti meistri

Pohlak lubab FC Kuressaarest teha Eesti meistri

 

FC Flora omanik Aivar Pohlak kinnitab, et üleeile 10. sünnipäeva tähistanud FC Kuressaare jalgpallivõistkonnaga seotud eesmärk on viia ta Eesti meistritiitlini.

Kuressaare linnastaadionil suurejoonelise peoga oma sünnipäeva tähistanud jalgpalliklubi omaniku sõnul on Saaremaale jalgpalliklubi loomine ennast igati õigustanud. Pohlaku sõnul oli tema üks eesmärke klubi loomisel hoogustada siinset spordielu ning kasvatada häid mängijaid.

Üle Eesti klubisid omav Pohlak kinnitas, et süsteem töötab. „Kui vaadata, milline koosseis on praegu FC Floral, siis on näha, et süsteem toimib. Viimases euromängus oli väljakul vaid üks tallinlane, ülejäänud on teistest Eesti nurkadest, sealhulgas ka saarlane,” rääkis Pohlak pidades silmas väravasuul seisnud Mihkel Aksalut.

Tema sõnul täiendavad erinevatest riigi otstest kokkuotsitud natuurid teineteist. „Saarlased on füüsiliselt head ja õppimisvõimelised. Hiiumaalt saab sellise leebema olekuga tüübi. Valgas on Läti-Eesti segu ja mulgid on kavalad ja huumoriga öeldes mölaklikud,” rääkis Aivar Pohlak.
FC Kuressaare puhul kinnitas Pohlak, et ka siin klubis kõik töötab.

„Noortesüsteem on korralik ja meeskond mängib meistriliigas,” kinnitas omanik. Ainult saarlastest koosnevat meeskonda siiski ette ei näha ei ole. „Keegi tuleb ikka väljast tuua, see on loomulik,” rääkis Aivar Pohlak.
Pohlaku sõnul on ta endale võtnud pikemaajaliseks eesmärgiks teha FC

Kuressaarest Eesti meisterklubi. „Kui ma vanaks jään ja Saaremaale päriselt elama tulen, siis hakkan sellega tegelema, et FC Kuressaare meistriks viia,” kinnitas praegugi vähemalt kord nädalas Saaremaad väisav Pohlak.

Sünnipäevapeo raames peetud kohtumise FC Kuressaare naiskonna ning mõningate täiendustega 1997. aastal alustanud meeskonna vahel võitsid mehed tulemusega 3 : 2. Penaltilöömise võistluse FC Kuressaare väravavahile Roland Kütile võitis sponsori OÜ Linemen esindaja Marion Toompuu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 52 korda, sh täna 1)