Smuuli lasteaed saab korda

Eile lõpetas AS EBC Ehitus Kuressaares Juhan Smuuli tänaval asuvas 5. lasteaias katusetööd. „Ilmastiku tõttu jäid küll tööd natuke hilisemaks, kui esialgu planeeritud, kuid eilseks oli kogu katuse pind kaetud,” rääkis AS-i EBC Ehitus projektijuht Raido Rassel Oma Saarele, lisades, et vana katus tuli neil lahti võtta ja kuna sealt vahelt oli kõik märg, tuli sellel kuivada lasta.

Lasteaia juhataja Monika Talistu sõnul on neil ka siseviimistlustööd lõppjärgus ja voodid vahetatakse välja. „Kõige hullemas olukorras voodid vahetame välja kohe, need on meil juba olemas, teised saame augustikuu jooksul,” ütles Talistu, teatades, et lasteaed on lastele avatud 6. augustist ja selleks ajaks on neil kõik korras.

Pärnu tervisekaitsetalituse Saaremaa osakond tuvastas kevadel Kuressaare 5. lasteaias tervisekaitsenõuete osas mitmeid puudusi, mis oli vaja 1. septembriks kõrvaldada. Tagada tuleb kõikidele lastele kõva põhjaga voodid ja likvideerida hallituslaigud ning veekahjustused, mida on põhjustanud laest läbi tungiv lumesulamisvesi.

Millal lähevad lahti põhjalikud renoveerimistööd, ei osata veel öelda. Abilinnapea Argo Kirsi sõnul on Kuressaare 5. lasteaed päevakodude renoveerimisjärjekorras järgmine. Sel suvel remonditakse põhjalikult Kuressaare 2. lasteaed.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 85 korda, sh täna 1)