Saaremaa-Ventspilsi laevaliin teenindas rekordilise arvu reisijaid

Saaremaa Laevakompanii tütarfirma SSC Ferries teenindas Saaremaa-Ventspilsi liinil 16.–22. juulini kolme aasta arvestuses rekordarvu reisijaid juulikuu nädalal: liinil sõitis 1600 reisijat.

Firma SSC Ferries juhataja Anu Lombi sõnul on reisijad laevaliini üles leidnud ning liin töötab üha edukamalt.

„Kuigi hooaja algus maikuus läks tõenäoliselt kehvade ilmastikuolude tõttu vedama veidi aeglasemalt, oli juunikuu täituvus juba kolme aasta parim ning juulikuu reisijate arv on samuti tõusvas joones,” rääkis Lomp.

Kuni selle aasta augustikuu lõpuni toimub Saaremaa-Ventspilsi liinil kümme väljumist nädalas, nõudluse ja soodsa ilma korral sõidetakse hõredama graafikuga ka septembri alguses.

Augustikuus esmaspäevast neljapäevani toimuvatele reisidele on eelmüügist ostetud reisija- ja sõidukipiletid 25 protsenti soodsamad.

Tänavusel hooajal kehtib mugavate väljumisaegadega sõidugraafik. Nii on reisijatel võimalik külastada Ventspilsi näiteks laupäeviti ühepäevase reisiga, mis jätab aega kohalviibimiseks ligi kuus tundi.

Samuti on võimalik teha kahepäevane reis väljumisega Mõntust reede hommikul ning tagasisaabumisega laupäeva õhtul.

2006. aastal maist septembri alguseni kestnud hooaja jooksul teenindas SSC Ferries Saaremaa-Ventspilsi laevaliinil kokku 17 555 reisijat ja 3337 sõidukit.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)