Kuulsused kohtusid kossuväljakul (2)

Kuulsused kohtusid kossuväljakul

 

Laupäeva õhtul kogunesid tuntud muusikud ja korvpallistaarid Kuressaare spordihoonesse, et kooliajal omandatud oskusi proovile panna ja publikule silmailu pakkuda. Mäng küll pingeliseks ei kujunenud, kuid tuntud näod paistsid üritust nautivat.

Ei tea, kas oli see Õlletoober või suvekuumus, mis vaid pool saalitäit inimesi kohale tõi, kuid need, kes tulid, elasid tugevalt kaasa ja nii mõnigi pealtvaataja lahkus kas MP3-mängija, käekella või võrri võrra rikkamana.
Seda juhul, kui keskjoonelt mõni pall korvi visati.

Kuulsuste korvpallimäng, millest võtsid osa näiteks Terron Lenear, Semy, James Werts, Howard Frier, Lauri Pihlap, Jesper Parve, Erki Kivinurk ja teised tuntud näod, lõppes seisuga 97:94 valgete särkidega meeskonna kasuks.

Võidumeeskonnas mänginud Lauri Pihlap sõnas, et võita on alati hea, kuigi see polnud antud mängu puhul põhiline. Korvpallimänguga varemgi tegelenud Pihlap lausus, et kuigi keskkooli 11. klassini võis öelda, et ta oli mängus „kõva käpp“, siis nüüd, enne kuulsuste korvpalli polnud ta aga poolteist aastat mänginud ning kartis, kas pall üldse käeski püsib. Aga püsis.

Vastasmeeskonnas mänginud Kaido Põldma lausus, et ta ei teadnudki, et võitjatele vaid kolme punktiga alla jäädi. „Korvpalluriks pole ma kunagi soovinud saada, nagu ka mängust näha võis. Aga lõbus oli,“ lisas Põldma, kellel oli kahju, et Õlletoober suure osa potentsiaalsest publikust endale võttis.

Vaatajate seas võis näha nii kohalikke kossupoisse kui silmanurgast tuntud nägusid piidlevaid tütarlapsi. Selja taga istunud neiud, kes palli järel sibavast James Wertist väga vaimustuses olid, kilkasid mehe iga liigutuse peale. „Nii äge, vaata, kuidas ta jookseb – siuh sinna, säuh tagasi“.
Nagu tuntud nägude puhul ikka, ei saanud ka seekord läbi ilma

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 32 korda, sh täna 1)