Politsei leidis kadunud soomlase kiiresti

Neljapäeva õhtupoolikul sai politsei teate, et Laimjala vallas on kaduma läinud 62-aastane Soome Vabariigi kodanik. Politsei leidis soomlase juba paari tunni pärast.

Kuressaare politseijaoskonna komissar Hillar Peegel ütles, et neljapäeva hommikul olevat soomlane Laimjala vallas asuvast elukohast jalutama läinud. „Kuna ta aga pika aja vältel koju tagasi ei tulnud, siis hakkasid sugulased teda algul ise otsima, mis aga tulemust ei andnud,“ kirjeldas politseikomissar juhtunut.

Seejärel otsustasidki sugulased abi saamiseks politsei poole pöörduda. Hillar Peegel märkis, et politsei küsitles kohalikke elanikke. „Kogusime kasulikku infot ja saime peagi teada, et meie poolt kirjeldatud isikut on nähtud Laimjala vallas maanteel hääletamas,“ rääkis Peegel.

Üsna varsti, kella seitsme paiku õhtul leiti kaduma läinud soomlane Kahtla bussipeatusest, kus ta ühe kohaliku inimesega vestles ning rahulikult piipu tõmbas. Hillar Peegli sõnul olevat soomlane politseipatrullile öelnud, et ta soovib pealinna sõita.

„Mehe sugulaste sõnul võis selle väikese seikluse põhjuseks olla tervisrike,“ lisas Peegel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)