Saaremaa ratsaspordiklubi on juunikuu liider

Saaremaa ratsaspordiklubi on juunikuu liider

 

Saaremaa ratsaspordiklubi kogus juunikuus kõige rohkem punkte ja tõusis Eesti klubide paremusjärjestuses 1749 punktiga esimeseks. 1546,13 punktiga järgneb RK Kuldne Kabi ja kolmandal positsioonil on SK Rafter 896,50 punktiga.

Saaremaa ratsaspordiklubil on 48 tegevliiget. Neist tõid juunis klubile rohkem punkte ponisõitjad ja juuniorid nii takistus- kui koolisõidus.

Seenioridest andis suurima panuse takistussõitja Ebbe-Liisa Sõnajalg.
Poolaasta tulemuste põhjal on Saaremaa ratsaspordiklubi (3663,50 punkti) Tallinnas tegutseva RK Kuldne Kabi (5048,83) järel teisel kohal. Kolmandat kohta hoidev Tondi RSK jääb saarlastest maha 259,20 punktiga.

Individuaalselt on ratsaliidu edetabelis saarlastest liidrikohal noor koolisõitja Johanna Johanson. Ponitakistussõitjate hulgas on Johanna teisel positsioonil.

Eesti parima naisratsutajana on Ebbe-Liisa Sõnajalg takistussõidus üldarvestuses 11. kohal, noorte arvestuses on Karin Karma kümnes.
Saaremaa ratsaspordiklubi tööd juhivad juhatuse liikmetena Anne Udeküll, Kristina Järsk, Ebbe-Liisa Sõnajalg, Hille Hanso ja Kalvar Ige.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 9 korda, sh täna 1)