Vastuvõtt parimatele ainetundjatele ja juhendajatele

Vastuvõtt parimatele ainetundjatele ja juhendajatele

 

Eile tunnustati Kuressaare kultuurikeskuses käesoleval õppeaastal aineolümpiaadidel ning vabariiklikel uurimistööde konkurssidel silmapaistvaid tulemusi saavutanud Saare maakonna õpilasi ja nende juhendajaid.

Vabariiklikul aineolümpiaadil või uurimistööde konkursil saavutas tänavu esikoha viis saarlast: Janno Tilk Kuressaare gümnaasiumist ning Marian Heinat, Signe Toom, Annika Soom ja Hillar Liiv Saaremaa ühisgümnaasiumist. SÜGi õpilane Kristiina Tüür võitis Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaadil aga hõbemedali.

Esikümnesse jõudis erinevatel vabariiklikel olümpiaadidel ja uurimistööde konkurssidel Saare maakonnast 31 õpilast. 2006/2007 õppeaasta parima juhendaja-õpetaja tiitel anti Saaremaa ühisgümnaasiumi bioloogiaõpetajale Inge Vahterile.

Tänukirjad, meened ja rahalised preemiad andsid parimatele üle Saare maavanem Toomas Kasemaa, maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Raivo Peeters ning OÜ Saarte Investeering omanik Tullio Liblik.

Vastuvõtule oli kutsutud 69 õpilast ja 45 õpetajat 11 koolist. Pildil tunnustab maavanem Toomas Kasemaa kolmes aines (matemaatika, keemia, füüsika) maakonna olümpiaadivõidu saavutanud SÜG-i 11. klassi õpilast Rait Ooli.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)