Ametikooli õpilaskodu saab sügiseks remonditud

22. mail sai SA Innove poolt kooskõlastuse Kuressaare ametikooli esitatud projekti „Õpilaskodude renoveerimise II etapp“ taotlus, mis on jätkuprojekt 2006. aastal alustatud renoveerimistöödele.

Projekti kogumaksumus on 12,98 miljonit krooni, millest pearahastaja ERDF (Euroopa Regionaalarengu Fond) tasub 8,36 miljonit krooni ja ülejäänu on riigipoolne kaasosalus, teatas kooli haldusdirektor Arvo Kereme.

Projekti peaeesmärk on lõpetada 2006. aastal alustatud ja siis rahapuudusel peatunud Vallimaa tänava õpilaskodu renoveerimistööd. Projekti lõppedes on hooned täielikult kaasajastatud ja muudetud vastavaks tänapäevastele elukvaliteedi ja majutusasutustele kehtestatud normatiividele.

Projekti raames teostatakse mõlema hoone fassaadi soojustus- ja viimistlustööd, vahetatakse katusekate, ehitatakse välja majutusruumideks uue õpilaskodu katusekorrus, renoveeritakse vana õpilaskodu keldrikorrus ja parendatakse tubade ventilatsiooni. Lisaks tehakse väiksemahulisi ehitustöid ka hoonetega piirneval territooriumil.
Renoveerimistöö tipneb lifti paigaldusega uues õpilaskodus ja hotellis.

Ehitus-renoveerimistööde peatöövõtja on AS Kuressaare Ehitus, kes esitas 2005. a läbiviidud riigihanke konkursil soodsaima pakkumise. Tööde üleandmise tähtaeg on 20. august.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 21 korda, sh täna 1)