Mees, kellele meeldib seks autoga

Mees, kellele meeldib seks autoga

 

Briti saarte elanik Chris Donald (ametilt mehaanik) on autodesse niivõrd kiindunud, et harrastab nendega seksi. Selleks et ka teised autofetišistid naudingut saaksid, avaldas ta käsiraamatu, kuidas autoseksi õigesti teha. Mehe naissõpra see veider harrastus väidetavalt ei häirivat.

Sellisest veidrusest kirjutas, viidates briti kuulsale kõmulehele The Sun saksa päevaleht Die Welt.

Kogu selle loo juures meenub fraas, mille lausus üks kangelane, pealtnäha süütu autoke nimega Lightning Moon ameerika multifilmis „Cars“ (Autod): „Ma võin teistes esile kutsuda tundeid, mida nemad ise ei mõista.” Inglane Chris Donald nõustub taolise hinnanguga täielikult.

“Armukeste” loetelu

Esimene auto, mis temas sellise ennekuulmatu ja irratsionaalse tunde esile kutsus ja millest sai tema n-ö voodipartner, oli Lora. Tegelikult helesinist värvi Peugeot 205. Tookord oli Chris vaid 17-aastane. Lorale järgnes allumatu ja mõnevõrra tõrges Lidia – BMW735i. Siis tuli särtsakas Charlotta – Jaguar; seejärel sakslanna Aleksandria – BMW520i V6, millele järgnes veel 26 ratastega „daamikest”. Kõigele lisaks on Chris veel „patustanud” ka kahe mootorpaadiga ja mootorrattaga Jetski. Ustavus partnerlussuhetes pole tema jaoks just kõige tähtsam põhimõte. „Mõned on kogu oma elu jooksul ustavad vaid ühele masinale, teised aga võivad magada kogu olemasoleva autopargiga. Täna ei söandaks ma lubada, et seon end vaid ühe kindla autoga,” ütles Donald ajalehele The Sun antud intervjuus.

Arstid püüavad selgitada

Tohtrid iseloomustavad Chrisi käitumist kui parafiiliat. Teiste sõnadega, talle on omane harvaesinev seksuaalne orientatsioon, mille on esile kutsunud lapsepõlves üleelatud sündmus. Chrisi fetišismi põhjuseks on KITT – rääkiv auto 1980. aastate kultusseriaalist „Knight Rider“ (mis muide jookseb ka meie telekanalitel) David Hasselhoffiga peaosas. „Kui olin veel laps, tajusin, et autodel on inimlikud omadused. Aastatega kogesin ma üha sagedamini, et autod kutsuvad minus esile erilisi tundeid ja ma hakkasin neile pilku heitma,” selgitab 38-aastane mees oma kummalist kiindumust.
Chris ise ei pea oma käitumist ebanormaalseks.

Nii vähemalt kirjutab ta oma veebileheküljel, mis on mõeldud autodega intiimsuhteid harrastavatele inimestele. „See on vaid fetiš, aga mitte maania. Ma ei vägista valimatult autosid, millega olen sõitnud. Vähemalt ei tee ma seda ilma nende omaniku loata.” Oma kires pole britt sugugi mitte ainus omataoline. Chris väidab, et veebilehekülje kaudu on talle teada veel vähemalt 500 samasugust ebatraditsioonilise seksi harrastajat, nende hulgas on ka õrnema soo esindajaid.

Paljud automanikud pole selle vastu, et Chris nende masinaga seksib. Nii näiteks on vähemalt 20 autoomanikku oma masina andnud Chrisi käsutusse selleks, et mees sooritaks kähkuka, kusjuures kogu selle stseeni võtsid nad videosse.

Käsiraamat, kuidas seksida autoga

Selleks, et uustulnukad saaksid seksist autoga võimalikult suurema naudingu, on Chris kirjutanud ka käsiraamatu pealkirjaga “Kuidas armastada autot?” Selles selgitab vastava ala ekspert, kuidas valmistuda seksiks autoga, milline peaks olema eelmäng enne vahekorda astumist ja milline on seksi haripunkt.

„Tuleb ilmutada maksimaal-set fantaasiat ja kogu protsessile tuleb läheneda loominguliselt. Seksiks autoga on peale summuti olemas veel terve rida teisi võimalusi. Näiteks autokere silitamine ja selle õrn puudutamine; neid võtteid võib kasutada kui eelmängu,” selgitab Donald oma käsiraamatus, jagades sealjuures ka hoiatusi, et genitaale ei tohiks toppida summutisse ajal, mil see pole veel maha jahtunud või kui automootor töötab.

Kuid siiski ei suuda „terasest leedid“ Chrisile lihast ja luust naist täielikult asendada. “Mulle meeldib suhtlemine tõeliste inimestega. Praegu elan ma koos sõbrannaga ja olen õnnelik,” räägib Donald. Tema sõbranna suhtub oma partneri veidrasse kalduvusse mõistvalt, kuid seda vaid tingimusel, et mees harrastab turvaseksi ja ei hakka minimasinaid koju tassima.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 104 korda, sh täna 1)