Rannama tuli Kirsipuud edestades Eesti meistriks (1)

Rannama tuli Kirsipuud edestades Eesti meistriks

 

Jalgrattaklubi Viiking rattur Indrek Rannama tuli Eesti kriteeriumisõidu meistriks, edestades napilt teiseks jäänud Eesti läbi aegade kuulsaimat jalgratturit Jaan Kirsipuud.

Oma elu teise eliitklassi meistritiitli vormistas Rannama laupäeval Elvas, kus toimus meistrivõistluste viimane etapp. Kui enne võidusõitu kuulus kullataotlejate ringi veel viis jalgratturit, siis Rannamale piisas seekord ka kuuendast kohast. Neljast etapist koosnenud meistrisarjas läks arvesse kolm paremat etappi. Rannama enda sõnul tagas talle meistritiitli just stabiilne sõit kõikidel etappidel. Rannama oli eelmistel etappidel olnud kaks korda kolmas ja korra neljas.

„Starti minnes ei olnud ma väga kindel, et meistrina lõpetan, kuid üllatus see nüüd ka ei olnud,” rääkis Rannama, kes arvas, et tal oli võrreldes teiste konkurentidega taktikaliselt lihtsam sõita. Mees oli sarja liider ka enne viimast etappi.

Meistriks tulekuks vajas seekord etapivõitu Jaan Kirsipuu, kes ei suutnud siiski enamat kolmandast kohast. Etapivõidu võttis Kalev Chocolate team’i sõitja Andri Lebedev, teiseks jäi Oskari Kargu Tartu Tamme jalgrattaklubist. Meistrisarja kokkuvõttes oli Rannama ja Kirsipuu järel kolmas Kalev Chocolate team’i sõitja Priit Prous.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 38 korda, sh täna 1)