Toronto saarlased avasid oma kodulehekülje internetis (1)

Aprillikuu lõpust alates on Toronto saarlastel oma interneti kodulehekülg, mis kajastab Saar-laste Ühingu Torontos (SÜT) ajalugu ja ettevõtmisi.

SÜT praegune esimees Johannes Pahapill ütles Oma Saarele, et Toronto saarlaste interneti kodulehekülg on tore kingitus ühingu kuldjuubeliks ja selle nn pidulik avamine toimus 29. aprillil SÜT aastakoosolekul kohalikus Eesti Majas. Kodulehekülje võib leida veebiaadressil http://www.saarlane.ca, ühingu e-posti aadress on saarlane@saarlane.ca

Pahapilli sõnul on koduleheküljel praeguse seisuga jäädvustatud põgus ülevaade ühingu viiekümne aasta pikkusest tegevusest, samuti on antud ülevaade ühingu möödunud aasta sügisel toimunud koosviibimisest. Kogu olemasolev informatsioon on illustreeritud rikkaliku pildimaterjaliga.

Lisaks võib Toronto saarlaste koduleheküljelt leida fotosid Saaremaa süvasadama avamisest, ära on toodud Saare maakonna rahvastiku dünaamika viimase kümne aasta jooksul ning antud ülevaade Kanadas tegutseva Eesti Maakondliku Esinduskogu hiljutisest hõbejuubelist. SÜT uuel koduleheküljel olevate viidete kaudu on aga tagatud väga kiire juurdepääs viimase kaheksa aasta jooksul ajakirjanduses ilmunud artiklitele, mis kajastavad ühingu tegevust.

Johannes Pahapill ütles, et kodulehekülje edasiseks täiendamiseks ootab SÜT juhatus koostööd saarlastelt ning sõpradelt nii Kanadast ja kodumaalt kui ka üle kogu maailma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)