Kalev Kütt juhib staadioniprojekti

Kuressaare linnavalitsus tegi SA Kuressaare Spordibaasid juhatajale Kalev Kütile ülesandeks võtta enda juhtida ka Kuressaare staadioni ehitamise-renoveerimise projekt.

Abilinnapea Argo Kirsi sõnul tuleb staadioni küsimusega tõsisemalt tegelema hakata ja selle hõlbustamiseks määrati vastavat tööd tegema kindel inimene. „Kalev Kütt on olnud ka spordikeskuse projektijuht, seega ta seda tööd tunneb,” kommenteeris Kirss projektijuhi määramist.

Abilinnapea sõnul läheb staadioni küsimus infona ka maikuisele linnavolikogu istungile, et ära kuulata ka rahvaesindajate arvamus. „Seni on valdav enamik olnud staadioni uude kohta kolimise poolt. Kuulame nüüd ära, mida linnavolinikud staadioni asukohast arvavad,” rääkis Kirss, pidades silmas staadioni asukohta Kuressaare gümnaasiumi juures.

Kalev Küti üheks esmaseks tööks peakski saama just tegelemine staadioni asukohaga ja uue staadioni ehitamise küsimusega, juhul kui spordiväljakud otsustatakse vana koha pealt ära kolida. „Kui otsus, mis edasi saab, on tehtud, tuleb hakata uurima võimalikke projekte, paigutusi, maadega seotud küsimusi,” loetles abilinnapea projektijuhti ees ootavaid töid.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 22 korda, sh täna 1)