Saarte Investeering omandas kinnistu Vallimaa tänaval

Kinnisvara arendusega tegelev investeerimisfirma OÜ Saarte Investeering ostis Kuressaares Vallimaa tänav 8 asuva kinnistu. Samas pole firma veel langetanud kindlat otsust, kuidas kinnistut tulevikus kasutada.

Saarte Investeeringu juhatuse liige Tullio Liblik ütles Oma Saarele, et Kuressaares Vallimaa tänaval asuva kinnistu nad tõepoolest ostsid. Samas ei kinnitanud ta aga linnas levinud kuuldusi, et Saarte Investeering kavatseb sellele kinnistule hotelli ehitada.

„Praegu pole meil veel selgeid plaane, mida Vallimaa tänaval asuva kinnistuga peale hakata,” rääkis Liblik. „Meie firmal on Kuressaares investeerimiseks mitmeid kavatsusi ja võib juhtuda, et omandame siin veel mõne kinnistu. Seega pole välistatud, et kõne all oleva kinnistu müüme me hoopiski edasi.”

Samuti ei soostunud Tullio Liblik ütlema seda, millise hinna eest Saarte Investeering Vallimaa tänaval asuva kinnistu soetas. „Tõsi, tegemist pole küll mingi erilise ärisaladusega, kuid hinnast kõnelemine nõuaks ka selle poole nõusolekut, kellelt me kinnistu ostsime.”

Kinnitamata andmetel kavatseb OÜ Saarte Investeering osta veel ühe kinnistu Vallimaa 8 naabruses.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)