Kuressaare teenis viigipunkti

Tormi tõttu ära jäänud, kuid teisipäeval siiski mängitud mängus Pärnu Vaprusega teenis FC Kuressaare tabelisse ühe punkti, lõpptulemuseks kirjutati 0:0.

Treener Jan Važinski sõnul oli tegemist võrdsete mänguga. „Esimesel poolajal olime meie ülekaalus, teisel nemad.” Lahtiselt kulgenud mängus hoolitses Kuressaare parima võimaluse eest Dimitri Kulikov, kes lõi 25 m karistuslöögi pärnakate väravaposti. Võimalusi oli ka Pärnu meeskonnal, kuid Kuressaare kaitsjad ja väravavaht Roland Kütt suutsid oma puuri puhtana hoida.

Kui mängitud on kõikide vastastega, on Kuressaare jätkuvalt liigatabelis eelviimasel kohal. Teenitud on kaks viigipunkti, löödud on 4 väravat, lüüa on lastud 22 väravat. Tabelis jääb tahapoole vaid Lasnamäe Ajax, lähim konkurent ülevalpool on Viljandi JK Tulevik, kel tabelis 8 punkti. Treener Važinski on tulemustes pettunud. „Reaalne oleks olnud korjata esimese vooru järel 6–7 punkti,” arvas treener. „Mõned punktid läksid meil kergelt käest,” lisas ta, vihjates viiendal üleminutil võidult viigile kukkumisele mängus Lasnamäe Ajaxiga.

Eesti jalgpallimeistrivõistluste järgmist vooru alustab FC Kuressaare laupäeval, kui koduväljakul on vastaseks FC Flora, kellele eelmisel nädalal kaotati 0:5.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)