Saaremaa-Ventspilsi liinil mai alguses piletid poole odavamad

Saaremaa Laevakompanii tütarfirma SSC Ferries teatel on Saaremaa-Ventspilsi laevaliinil kõik reisija- ja sõidukipiletid 2.–13. maini poole odavamad, soodushinnaga pileteid saab broneerida selle perioodi lõpuni.

SSC Ferries juhataja Anu Lombi sõnul kehtib uuel hooajal senisest veelgi mugavamate väljumisaegadega sõidugraafik. „Nii saavad huvilised teha Ventspilsi näiteks laupäeviti ühepäevase reisi, mis jätab aega kohalviibimiseks ligi kuus tundi.

Samuti on võimalik kahepäevane reis väljumisega Mõntust reede hommikul ja tagasisaabumisega laupäeva õhtul. Ventspilsist on lihtne edasi sõita ka teistesse riikidesse,” rääkis Lomp.

2. maist 17. juunini on sõiduplaanis kaheksa väljumist nädalas, seejärel kuni augusti lõpuni kümme väljumist nädalas. Kui reisihuvilisi jätkub ja ilm on soodne, sõidetakse hõredama graafikuga ka septembri alguses.
Lisaks korraldatakse nädalalõppudel lühikesi päeva-kruiise Ventspilsis. Reisilaevaga Aegna korraldab SSC Ferries ka tšarterreise Ruhnu väljumisega kliendi valitud Eesti või Läti sadamast.

Sõidugraafikud ja piletiinfo on kättesaadavad kodulehel www.sscf.ee

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 14 korda, sh täna 1)