Saaremaa ühisgümnaasiumis tuleb kerglane kevadõhtu

Aprilli lõpp toob lisaks abiturientide lõpukellale ja riigieksamite algusele Saaremaa ühisgümnaasiumis alati kaasa ka kultuurihõngulise nädala, mille olulisimaks ürituseks võib pidada kooli kevadkontserti koos direktsiooni vastuvõtuga parimatele õpilastele, lapsevanematele ja õpetajatele.

Kuid mis aprill see oleks, kui naljale tähelepanu ei pöörataks!
Nii on juba pikaajaliseks traditsiooniks kujunenud, et kooli kultuurinädala raames kutsuvad Krevera ja Kreputlased ühel õhtul koos endaga ka veidi lustima! Vahel on see ettevõtmine kandnud huumoriõhtu, vahel kelmika kevadõhtu nime.

Põhikooli näitering Kreputlased toob teie ette Krõlovi valmide põhjal valminud loo õnnetust eeslipoisist, kes püüab end kursis hoida tänapäeva trendidega. Etendusega “Oli selline lugu” võidutseti maakonna koolide kultuuripäevadel Krevera on aga seekord võtnud julguse parodeerida iseennast. Täpsemalt etendust “Nii nad kirjutasid”, millega tuldi Saaremaa miniteatripäevade laureaadiks.

Aprill on just sobiv selleks, et aiatööde hoos üheks õhtuks siiski aeg maha võtta ja lubada endale väike muhelus, mis kevadväsimust peletaks.

Täna kell 19 SÜGi aulas KERGLANE KEVADÕHTU.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 24 korda, sh täna 1)