10 000 krooni leiutasuks

Ajavahemikus 20. märtsi õhtu kuni 22. märtsi pärastlõuna murti Lümanda vallas Karala külas sisse suvekodusse ja selle kõrvalhoonesse.

Kurjategijate tabamiseks paneb kannatanu välja 10 000 kroonise leiutasu.
Suvekodu omanikult varastati elektrigeneraator, trimmer Stihl, paadimootor Johnson, akutrell DeWalt, kaks taskulampi DeWalt, murukäärid Bosch, gaasireflektor, kaks binoklit, kolmejalgne fotoaparaadi statiiv, autosse paigaldatav televiisor-raadio, spordikott ja alkohol. Koos lõhkumisega hindab kannatanu tekitatud kahjusumma suuruseks 35 000- 40 000 krooni.

Suvekodu omanik Viktor Volkov ütles, et paneb välja 10 000 krooni suuruse leiutasu isikule, kes annab vihje, mis võimaldab politseil kurjategijad kiiresti tabada. Politsei ülesandeks jääb otsustada, kas info on kasulik või mitte ja info ise tuleks edastada Kuressaare politseijaoskonda telefonidel 454 9710 või 454 9767.

Viktor Volkov ütles, et tema jaoks pole mitte niivõrd oluline kadunud asjade tagasisaamine, kuivõrd see, et kurjategijad saaksid õiglase karistuse ja et edaspidi Saaremaal selliseid kuritegusid toime ei pandaks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)