Ka õpetajad naudivad kevadvaheaega

Saaremaa ühisgümnaasiumi õpetajatel ja koolitöötajatel toimuvad märtsivaheaja koolituspäevad 20.–21. märtsil seekord pisut teisiti.

SÜG-i koolitusjuht Sirje Ess teatas, et teisipäeva varahommikul alustati väljasõitu Pühajärvele.

“Kuna kolmveerand õppeaastast on läbi ja kevadeks tuleb jõudu koguda, siis on seekordsed koolituspäevad lõõgastus- ja enda eest hoolitsemise teemalised,” märkis Ess, kelle sõnul kulub sõiduaeg hästi ära kolleegide kuulamiseks ning õppimiseks.

“Meil on bussiloengud erinevatel teemadel, esinejaiks kõik vanemõpetajad ja õpetajad-metoodikud,” sõnas ta, lisades, et jututeemadeks on kunst ning laste arendamine kunsti kaudu, samuti teiste maade koolisüsteemid. Direktorilt oodatakse ettekannet “Õpetaja kui juht” ja kooli psühholoogilt kokkuvõtet lastevanematele korraldatud küsitlusest. Kõikidest ettekannetest on koostatud brošüür, mille koolituspäevadel osalejad reisile kaasa saavad.
Talvepealinnas on õpetajad kevade saabumist oodates vaatamas uut hüppemäge, spordikomplekse, energiat saadakse kindlasti energiasambast. Tagasiteel Saaremaale põigatakse läbi ka maalilisest Taagepera lossist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 14 korda, sh täna 1)