Maakonnas ametis uus liikluskasvatuse spetsialist

Alates käesolevast aastast on maakonna liiklusohutuse ja -kasvatuse uus spetsialist Maiu Välbe. Varem aastaid sel ametikohal töötanud Ain Teras siirdus pensionile.

Saarte teedevalitsuse alluvuses töötav Maiu Välbe ütles, et kuigi ta on maanteeameti süsteemis töötanud juba aastaid, esitab uus ametikoht siiki uusi nõudeid ja väljakutseid. „Lähitulevikus püüan end uue ametikohaga kaasnevate tööülesannetega paremini kurssi viia,” rääkis Välbe.

Ta lisas, et üks tema tähtsamaid tööülesandeid on preventiivne töö ja liiklusalane kasvatus. „Praegu tegelengi sellega, et saada ülevaadet, millises seisus on liiklusalane kasvatustöö Saare ja Hiiu maakonna koolides ning lasteaedades,” märkis ta.

Maiu Välbe palus koolidele ja lasteaedadele edastada, et kui neil on seoses liikluskasvatusega mingeid probleeme või küsimusi, siis võiks temaga ühendust võtta. „Vajadusel aitan kindlasti liiklusalase kasvatustöö korraldamisel kaasa ja olen vahendajaks, et leida spetsialiste, kes lastele sel teemal võiksid esineda,” ütles ta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 32 korda, sh täna 1)