Krimi

Hukkus jalgrattur
3. veebruaril kella 18.18 ajal toimus liiklusõnnetus Kaarma vallas Kuressaare ringtee 9,2 km-l, kus sõiduauto Ford Escort, mida juhtis Mihhail (s 1934), sõitis tagant otsa jalgrattale, millega sõitis Peeter (s 1936). Jalgrattur hukkus sündmuskohal. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Kuressaare politseijaoskonna komissar Aare Allik ütles, et jalgratas oli varustatud helkuriga, kuid õnnetuse võis põhjustada asjaolu, et liiklusolud olid äärmiselt halvad. Päeval oli olnud sula, õhtul hakkas kergelt külma tegema, mille tagajärjel tekkis nn must jää.

Politseireid baaridesse

Ööl vastu laupäeva korraldas Saare politsei reidi Kuressaare baaridesse, mille eesmärgiks oli kontrollida, kas baarides viibib hilisel ajal ka alaealisi. Kontrolliti kolme baari ja tabati kaks alaealist, kellest üks oli ka alkoholijoobes. „Alaealised peeti kinni kella kahe paiku öösel,” ütles Aare Allik. Millises baaris aga alaealised tabati, seda ei soostunud Kuressaare politseijaoskonna komissar ütlema.

Lubadeta ja purjus

Ööl vastu pühapäeva pidas politsei Kuressaares Mere tänaval kinni lubadeta ja alkoholijoobes sõidukijuhi Marko. Mehe tegevuse suhtes on alustatud väärteomenetlust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 14 korda, sh täna 1)