Saaremaa-Ventspilsi laevaliin avab kolmanda hooaja 1. mail

Saaremaa Laevakompanii tütarfirma SSC Ferries OÜ opereeritaval Saaremaa-Ventspilsi laevaliinil algab uus hooaeg 1. mail.

Firma juhataja Anu Lombi sõnul on Saaremaa –Ventspilsi liin saavutanud üha suurema populaarsuse nii Eestis kui ka mujalt saabuvate turistide hulgas.

„Lisaks lühiajalisele Lätimaa külastusele kasutatakse liini tihti ka ühe suunana Lätit või juba pikemalt Euroopat haarava reisi mitmekesistamiseks. Samuti on üha rohkem reisikorraldajaid lisanud Ventspilsi külastuse oma reisimarsruutidesse, mis läbivad Lätimaad,” rääkis Lomp.

Kuni 17. juunini on sõiduplaanis kaheksa väljumist nädalas, seejärel kuni hooaja lõpuni kümme väljumist nädalas. Samuti korraldatakse lühikesi päevakruiise Ventspilsi.

Lisaks Läti või Leeduga pikema tutvumise variantidele võimaldab uus graafik huvilistel külastada Ventspilsi laupäeviti ühepäevase reisiga, mis jätab aega kohalviibimiseks ligi kuus tundi. Võimalik on teha ka kahepäevane reis väljumisega Mõntust reede hommikul ning tagasisaabumisega laupäeva õhtul. Ventspilsist on lihtne sõita edasi ka teistesse riikidesse.

2006. aastal maist septembri alguseni kestnud hooaja jooksul teenindas Saaremaa –Ventspilsi laevaliin kokku 17 555 reisijat ja 3337 sõidukit.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 11 korda, sh täna 1)