LTK Tops pidas jõuluturniiri

Läinud teisipäevasel teisel jõulupühal toimusid Kuressaare lauatenniseklubi Tops IX jõuluturniir noormeeste üksikmängus ja meeste paarismängus.

Noormeeste turniiril osales 13 poissi maakonna seitsmest koolist. Viimast aastat kuni 18-aastaste klassis võistlev Tiit Väljakivi (LTK Tops) alistas alagrupis üksteise järel kõik vastased ja ka poolfinaalis Madis Aleviga (Kahtla põhikool) ei tekkinud tal erilisi raskusi.

Teises poolfinaalis kohtusid Targo Raun Kärla põhikoolist ja Tarmo Aav (LTK Tops). Ka siit väljus võitjana Topsi oma noormees ja seega kujunes poiste turniiri võitja selgitamine klubisiseseks asjaks. Favoriidikoorem lasus aga Tiidu õlul ja arvata võib, et vist tänu sellele ta esimese geimi ka ära andis. Kuid siis leidis ta taas enesekindluse, võitis kolm geimi järjest ja LTK Tops IX jõuluturniiri võit oli tõsiasi.

Esikolmikut autasustati LTK Tops medalite ja diplomitega ning rahaliste auhindadega. Ei puudunud ka lohutusauhind viimaseks jäänule. Lisaks autasustati võitjat esimest korda jõuluturniiride ajaloos LTK Tops noorte rändkarikaga.

Meeste paarismänguturniiril osales koguni 8 paari, mis on jõuluturniiride rekordi kordamine. Ringsüsteemis peetud turniiril osutusid võitjateks isa-poega Ants ja Janek Saar (SK Anto). Teise koha saavutasid Sven Issajev ja Taivo Esko (SK Anto) ning kolmanda kohaga pidid leppima Rainer Soon ja Gunnar Usin (LTK Tops).

Lõpetuseks võib öelda, et 29 mängijat, kes teisipäevasel jõuluturniiril osalesid, on just niisugune arv, mis kannustab tulevikuski pinksiturniire edasi korraldama.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 6 korda, sh täna 1)