Kuressaare linnaarhitekt Toomas Paaver lahkub ametist

Kuressaare linnaarhitekt Toomas Paaver lahkub ametist

 

Kuressaare linnaarhitekt Toomas Paaver (pildil) lahkub ametist 8. jaanuaril, vabaneva ametikoha täitmiseks kavandab linnavalitsus lähiajal välja kuulutada konkursi.

“Kuressaare igatahes võitis, et Toomas kolm aastat tagasi otsustas siin arhitekti kohale kandideerida,” kommenteeris Kuressaare linnapea Urve Tiidus. “Ta tõi meie väiksesse merelinna suuremate linnade hingust ja noorema põlvkonna arusaamu linnaplaneerimisest ning arhitektuurist. Samas oskas ta tundlikult tajuda kohalikke mastaape. Mul on hea meel, et äraminekut arutades lubas Toomas Paaver, et ei tõmba Kuressaarele kui lõplikult läbikäidud eluetapile veel joont alla, vaid näeb koostöövõimalusi ka tulevikus.”

Toomas Paaveri põhjendas oma lahkumist sellega, et liiga paljudes kohtades tekkis töökohustusi ehk aktiivsus Arhitektide Liidus kasvas ja „vormis püsimiseks” soovis Paaver teha ka erialast tööd. „Praegu läks nii, et Kuressaare töö jäi muude kohustuste kõrval poolikuks ja otsustasin praeguseks loobuda.” Paaveri sõnul oli töö tavaline ning rohkem konflikte, kui töö juurde kuulub, ei olnud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 46 korda, sh täna 1)