Heategevus SÜG-i moodi

Heategevus SÜG-i moodi

 

Jõulud on väga eriline aeg – tehakse väikesi heategusid ja hoolitakse rohkem. Sel ilusal ajal saame üles näidata oma südamlikkust ja heatahtlikkust.

Saaremaa ühisgümnaasiumi õpilasesinduse eestvedamisel korraldati jõulunädalal piparkookide kogumise kampaania Kuressaare väikelastekodu lastele. Selle toreda mõtte algataja oli Kätlin Taimsaar 9a klassist. Kõikidel klassidel paluti tuua kotike piparkooke spetsiaalsesse piparkoogimajakesse. Lõpuks kogunes sinna präänikuid aga oodatust palju rohkem. Jõuludeks viidi piparkoogid lastele, kel muidu ehk sellist võimalust väga tihti ette ei tule.

Kontserdi tulu lastele

Noortekoori Kreedo ja luuleteatri Krevera jõulunädala esmaspäeval toimunud kontserdi tulu läks Kuressaare  linna toimetulekuklassidele rütmipillide ostmiseks.

Õpilastele kalendrid

Kes annab, see saab ka kuhjaga tagasi. Nimelt tõi Saaremaalt pärit kunstfotograaf Antti Kuus kõigile kooli õpilastele ja töötajatele jõulukingituseks „Eesti kalendri 2007”. Kalender tutvustab meile rahvakalendri tähtpäevi, tekstid on koostanud Elo Liiv ja pildid on välja valitud fotokonkursile laekunud töödest.

Siinkohal kutsuks üles ka teisi asutusi-ettevõtteid ja häid inimesi meeles pidama omaenda kodulinna väikseid poisse ja tüdrukuid, kuna hoolivust ja südamesoojust pole ühelegi lapsele kunagi liiga palju.
Kaunist pühadeaega Saaremaa ühisgümnaasiumi perelt!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 22 korda, sh täna 1)