Grand Rose avab uksed

Grand Rose avab uksed

 

Suve hakul nurgakivi saanud 130 kohaga spaahotell Grand Rose avab Kuressaare kesklinnas külastajaile uksed. 70 miljonit krooni maksma läinud hotellikompleks on Kuressaares juba viies spaa.

„Meie spaasse SPA on igaüks teretulnud olenemata generatsioonist. Loodame võita turgu nii kodu Eestist kui ka väljaspoolt Eestit. Meie toode on kindlasti omanäoline ja erineb teistest kuna meil on suur saunakeskus ja bassein ja palju teenuseid,” ütles Grand Rose SPA juhatuse esimees Andres Tiik. Saunakompleks avataksegi alles jaanuaris kui personal on koolitatud ja kõik valmis.

Grand Rose’is on 130 hotellikohta ja lisaks ka mainitud basseini-, sauna- ja iluprotseduuride kompleks. Uudsena hakatakse Saaremaal pakkuma meelte erksana hoidmiseks 165-kraadist külmkambrit. Grand Rose’i seitsmekümne töötaja hulgas on ka soomlasi ja lätlasi kuna Tiigi sõnul on vahel vaja ka taseme tagamiseks ja uute kogemuste saamiseks uut verd.
Samas on siiani lahendamata hotellikülastajate ja spaa personali autodele parkla rajamine. Kuressaare südalinnas ei jätku sõidukite jaoks lihtsalt ruumi. Milline on siin optimaalne lahendus? Sellele küsimusele ootavad kuressaarlased peatselt vastust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 10 korda, sh täna 1)