Algava aasta sõidu-soodustused

Kuressaare linn võimaldab ka järgmisel aastal linna pensionäridele ja puuetega inimestele linnaliinibussides tasuta sõidu.

Linnavalitsus pikendas linnaliinidel opereeriva bussifirmaga AS Harjumaa Liinid sõlmitud vastavasisulist lepingut ka järgmiseks aastaks.

Tasuta saavad linnaliini bussiga sõita pensionärid ja puuetega isikud, kelle elukoht on Eesti rahvastikuregistri kohaselt Kuressaare linnas. Tasuta sõidukaardi saamiseks tuleb linnavalitsusest(Tallinna 10, I korrus, elanike register)hankida tõend,et ollakse Kuressaare elanike registris. Samast saab ka tasuta sõidukaardi.

AS-iga Harjumaa Liinid sõlmitud leping hõlmab ka sõidusoodustuste tegemist õpilastele. Soodushinnaga saavad bussiga sõita Kuressaare linnas elavad üldhariduskoolide ja Kuressaare Ametikoolis põhikooli baasil õppivad õpilased. Samuti paljulapselisest perest(peres neli või enam alla 20-aastast ülalpeetavat)pärit õpilased vastavalt linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna esitatud nimekirjadele. Õpilase kuupileti soodushind on 60 krooni.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 10 korda, sh täna 1)