Sõlmiti koostöölepe Saaremaa velotuuri toetamiseks

Eile kinnitasid oma koostööd SJK Viiking, Saare maavalitsus, Kuressaare linnavalitsus ja Eesti jalgratturite liit. Sõlmiti koostööleping, kindlustamaks 50. Saaremaa velotuuri edukat läbiviimist 2007 a suvel.

Kuressaares sõlmitud leping oli SJK Viiking juhatuse esimehe Riho Räime sõnul oluline, kuna klubil endal on taolist suurüritust üksi raske korraldada ja selline toetav kokkulepe näitab, et maakond ja linn on velotuuri kordaminekust huvitatud. „Me ei ole enam ammu lihtne Saaremaa rattavõistlus, vaid üks vanemaid perioodiliselt toimuvaid spordiüritusi Eestis,” rääkis võistluse peakorraldaja. „Olgugi et tänaseks kulgeb mitmepäevasõit ka mujal Eestis, on Saaremaa nimi see, mis toob kohale tugevad võistlejad ja garanteerib heatasemelise korralduse.”

Kuressaare linnapea Urve Tiidus ütles, et linn on igal aastal velotuuri kordaminekule kaasa aidanud, seega on mõistetav ka selle kinnitamine koostööleppega. „ Me toetame üritust oma võimaluste ja volituste piires,” kinnitas linnapea.

Saaremaa velotuur toimub perioodiliselt aastast 1957 ja on ainuke jalgratturite mitmepäevasõit Baltikumis. Sel aastal valiti ta Eesti jalgratturite liidu poolt kolme parima jalgrattaspordiürituse hulka.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)