Linna heakorraettevõte alustab tegevust

Kuressaare linnavalitsus kinnitas linna heakorraettevõtte Kuressaare Linnamajandus ametikohtade koosseisu, mille kohaselt on 1. jaanuaril tööd alustavas ettevõttes 23 töötajat

Linnavalitsuse andmetel ei tähenda töötajate arvu kinnitamine veel seda, et 23 inimest ka 1. jaanuaril tööd alustavad. Mõne töötaja palkamine on kavas hiljem.

Kuressaare Linnamajanduses hakkab tööle juhataja, kaks töödejuhti, kolm autojuht/mehhanisaatorit, viis haljastajat, kaks töölist ja kümme kojameest. Tööliste otsimist uude asutusse alustas Kuressaare linnavalitsuse hallatav heakorraettevõte juba detsembri algul.
Uue linnamajandusettevõtte põhieesmärk on osutada linnale teenuseid elamu- ja kommunaalmajanduse, heakorra, jäätmehoolduse ja linna teede- tänavate korrashoiu valdkonnas.
Kuressaare Linnamajandust hakkab juhtima linna kultuuriasutuste praegune majandusjuht Urmas Raik. Kuni 31. detsembrini on tema põhitöökoht Kuressaare Kultuurivara.

Urmas Raik on varem öelnud, et uude ettevõttesse töötajate leidmine on raske ülesanne, kuid avaldas samas lootust, et tööle tulevad ennast pakkuma ka seniste hooldusfirmade töötajad, keda nüüd lepingute lõppemisel koondama hakatakse.

Raiga sõnul tahab loodav ettevõtte pakkuda linnale kvaliteetset teenust, seejuures optimaalsete kulutuste ja kaasaegse tehnilise lahendusega.

Kuni 31. detsembrini tegelevad samade ülesannetega lepingute alusel ISS Eesti ja Saare Kommunaal.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 14 korda, sh täna 1)